Promocje

PORCELANA KAROLINA

Jednym z najpopularniejszych w Polsce producentów tego typu wyrobów jest zakład porcelany stołowej Karolina. Manufaktura ta może się poszczycić niezwykle bogatą historią. Została założona w 1860 roku i działa nieprzerwanie do dzisiaj tworząc niesamowite naczynia. Wyroby tej polskiej marki spotkasz bardzo często zarówno w domach, jak i obiektach ...

Jednym z najpopularniejszych w Polsce producentów tego typu wyrobów jest zakład porcelany stołowej Karolina. Manufaktura ta może się poszczycić niezwykle bogatą historią. Została założona w 1860 roku i działa nieprzerwanie do dzisiaj tworząc niesamowite naczynia. Wyroby tej polskiej marki spotkasz bardzo często zarówno w domach, jak i obiektach hotelowych oraz gastronomicznych.

Porcelana polska Karolina — gwarancja najwyższej jakości

Asortyment wyrobów z porcelany jest niezwykle bogaty — obejmuje komplety talerzy, zestawy obiadowe i śniadaniowe, dla dzieci oraz serwisy kawowo-herbaciane, w skład których wchodzą kubki oraz filiżanki. Produkowane są wyłącznie z wysokiej jakości, ekologicznych materiałów, takich jak skalenie, kaoliny czy kwarce. Wszystko to sprawia, że produkty pochodzące od polskiej marki Karolina to doskonały pomysł na stylowy prezent, na przykład na ślub. Najczęściej wybierane są talerze i zestawy obiadowe tej firmy.

Więcej

PORCELANA KAROLINA 

Jest 47 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów