Promocje

GERLACH

Sklep firmowy Gerlach Łódź - sztućce, talerze, porcelana

To marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości zastawy stołowej. Na rynku działa nieprzerwanie od ponad 260 lat. Porcelanę Gerlach można znaleźć zarówno w polskich domach, jak i hotelach, restauracjach czy kawiarniach. Stanowi unikalne połączenie tradycji, ponadczasowej eleganc...

Sklep firmowy Gerlach Łódź - sztućce, talerze, porcelana

To marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości zastawy stołowej. Na rynku działa nieprzerwanie od ponad 260 lat. Porcelanę Gerlach można znaleźć zarówno w polskich domach, jak i hotelach, restauracjach czy kawiarniach. Stanowi unikalne połączenie tradycji, ponadczasowej elegancji oraz najwyższej jakości. Potwierdzeniem tego są liczne wyróżnienia branżowe, takie jak na przykład nagroda Superbrands.

Zastawa stołowa Gerlach dostępna w naszym sklepie firmowym

Szukając produktów od Gerlach, warto zajrzeć do naszego sklepu firmowego. Można znaleźć tu asortyment wyrobów tej polskiej firmy z bogatą historią. Oferta obejmuje między innymi noże kuchenne — zarówno pojedyncze, jak i w praktycznym bloku, ułatwiającym ich przechowywanie i chroniącym przed uszkodzeniem. Godne polecenia są także sztućce. Do wyboru jest kilkanaście różnych kolekcji różniących się od siebie zarówno liczbą elementów, jak i wykończeniem czy designem, co sprawia, że każdy miłośnik eleganckiej zastawy stołowej znajdzie tutaj coś dla siebie. Kolejna propozycja to garnki  pojedyncze lub w formie praktycznych zestawów. Bardzo dużą popularnością cieszą się także patelnie stalowe czy z powłoką ceramiczną lub granitową. Uzupełnieniem asortymentu są eleganckie talerze, które znakomicie prezentować będą się na każdym stole.

Więcej

GERLACH 

Jest 144 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 144 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 144 elementów