GERLACH Brava zestaw garnków 3 sztuki+1 streamer 7 elementów

G322P

Nowy produkt

GERLACH BRAVA zestaw garnków 3 sztuki+1 streamer 7 elementów Brava

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

199,50 zł brutto

-50%

399,00 zł brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Płatności Paynow, BLIK, mBANK
Płatności Paynow, BLIK, mBANK

Więcej informacji

Zestaw garnków Brava – funkcjonalność i nowoczesny wygląd

-GERLACH-

Szczegółowy opis:

  • Wysokiej jakości stal nierdzewna 18/10 to gwarancja długoletniej satysfakcji z użytkowania garnków, dzięki której odporne są na korozję, wysoką temperaturę, uszkodzenia mechaniczne, oraz nadają się do mycia w zmywarce.
  • Trójwarstwowe dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym zapobiega odkształceniom i pozwala na równomierne dystrybuowanie ciepła, a w konsekwencji oszczędność energii i skrócenie czasu gotowania potrawy. Ponadto, umożliwia one korzystanie z naczynia na wszystkich rodzajach kuchenek: elektrycznej, gazowej, cearmicznej oraz indukcyjnej. Produkty Viva przystosowane są również do użytku w piekarniku w temperaturze do 180°C. Temperatura powyżej 180°C może powodować odbarwienia naczyń.
  • Wszystkie garnki Brava wyposażone są w dopasowane pokrywki ze szkła hartowanego, które szczelnie zamykają naczynie, nie pozwalając na przedostanie się na zewnątrz wody z cennymi minerałami i witaminami. Pokrywki posiadają specjlany odpowietrznik, który redukuje nadmiar pary wodnej powstałej w naczyniu.
  • Duże i wygodne uchwyty stalowe ułatwiają dźwiganie i przenoszenie ciężkiego naczynia.
  • Produkty posiadają wewnętrzną miarkę, która pomaga w odmierzaniu dodawanych składników.
  • Linia Brava podlega restrykcyjnym kontrolom jakości oraz posiada atest Państwowego Zakładu Higieny.

Skład zestawu:

  • Garnek z pokrywką 16cm – 1,5l,
  • Garnek z pokrywką 18cm – 2,0l,
  • Garnek z pokrywką 20cm – 3,0l,
  • Naczynie do gotowania na parze – 16/18/20cm

Garnki Viva to funkcjonalność, praktyczne rozwiązania oraz prosty i nowoczesny wygląd. Wysoka jakość i bezpieczeństwo dla zdrowia, nawet podczas intensywnego gotowania to priorytet w tworzeniu zestawu Brava. Solidne i trwałe naczynia ułatwią gotowanie i sprawią, że będzie ono jeszcze przyjemniejsze. Obojętnie, czy chcemy tylko podgrzać spaghetti, czy ugotować wykwintną kolację dla wielu gości, ten klasyczny zestaw garnków poradzi sobie z każdym wyzwaniem.

Dno w garnkach stalowych Gerlach  składa się z trzech warstw: stali nierdzewnej 18/10, aluminium oraz stali nierdzewnej ferromagnetycznej 18/0. Dzięki zastosowanej technologii, ciepło jest zatrzymywane oraz równomiernie rozprowadzane, co umożliwia szybsze gotowanie oraz pozwala zmniejszyć zużycie energii. 

 

Zestaw garnków Gerlach

Powyższy zestaw garnków Gerlach posiada 2 lata gwarancji.Produkty powiązane

22 innych produktów w tej samej kategorii: